GILMA - materiały drewniane, maszyny budowlane

GILMA jest miejscem w którym splatają się trzy dziedziny branży budowlanej: sklep z asortymentem do budowy domów drewnianych, wypożyczalnia maszyn i sprzętu budowlanego oraz serwis elektronarzędzi i maszyn budowlanych.

W naszej pracy skupiamy się na dostarczeniu kompleksowych usług. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, zapewniamy wszystkie produkty, które są potrzebne do budowy domów drewnianych, tarasów czy altan. Naszym flagowym produktem sa wysokiej jakości, szwedzkie konstrukcje drewniane. Jednak to nie wszystko. Gilma to również zespól fachowców z długoletnim doświadczeniem w branży stolarskiej i budowlanej, który zawsze znajdzie czas, by pomoc klientowi, dowieźć towar czy zaproponować alternatywne rozwiązania.

Wykwalifikowana i doświadczona kadra pracowników skupiająca specjalistów z różnych dziedzin budownictwa. Dbamy o to aby nasi pracownicy doskonalili swoje umiejętności poprzez udział w licznych szkoleniach zawodowych.

image

Naszą dewizą jest reprezentowanie najwyższych standardów, gwarantujących klientom i konsumentom produkty lub usługi na najwyższym poziomie.