Projekt indywidualny

Dysponujemy własnym biurem projektowym, które jest w stanie przygotować dla Państwa indywidualny projekt oraz wizualizację tarasu, zabudowy czy carportu. Nasz doświadczony zespół fachowców wykonuje projekty dla domów drewnianych całorocznych, letniskowych oraz architektury ogrodową.

Jeśli wolisz stworzyć Swój indywidualny projekt, który w pełni spełniałby Twoje oczekiwania, marzenia, który zapewniłby Tobie i Twoim bliskim komfort i bezpieczeństwo oraz niskie koszty eksploatacji, jesteśmy w stanie przygotować taki projekt.

Następnie przed Tobą jednak długa droga – od projektu aż po ostateczne wykończenie budynku i wprowadzenie się. Chcesz wiedzieć, co dokładnie Cię czeka? Zapraszamy do zapoznania

ETAPY BUDOWY DOMU

1

Projekt
Podstawą budowy domu musi być dobry projekt.
Projektujemy domy jednorodzinne i wielorodzinne, parterowe i piętrowe, całoroczne i letniskowi i nie tylko.
Masz dwie opcji:
- projektowania domu z naszym architektem
- masz Swój gotowy projekt? Super, pozostaje omówić szczegóły!

2

Ustalenia wykonawcze
Formalności budowlane – to wszyscy pozwolenia, projekty, oświadczenie, opinie, uzgodnienia i inne dokumenty, który prowadzi do wybudowania domu.
Kiedy masz już w rękach to wszystko, można rozpocząć zakup materiałów.

3

Wycena
Cena budowy domu drewnianego indywidualna dla każdego projektu.
Wyceniamy i analizujemy projekt po szczegółowo, rozważając bardzo wiele czynników, takich jak: wielkość domu, charakterystyka architektury, warunki gruntowe występujące na działce, lokalizacja i tak dalej.

4

Przygotowania i podpisania umowy
Podpisanie umowy o roboty budowlane jest jednym z najważniejszych momentów procesu inwestycyjnego. Gdy umowa o roboty budowlane zostanie podpisana zaczynają obowiązywać procedury dotyczące rozpoczęcia, realizacji i zakończenia inwestycji budowlanych.

5

Realizacja/budowa domu drewnianego
Przeprowadzimy prace budowlane zgodnie z ustalonymi terminami lub możliwie jak najbliżej. Budujemy domy w takich zakresach:
- Stan deweloperski (SD)
- Stan surowy zamknięty (SSZ)
- Stan surowy otwarty (SSO)

6

Gotowy dom
Po kilku miesiącach dom jest gotowy w wybranym przez klienta stanie, tj. zamkniętym, otwartym, bądź deweloperskim.

CO TRZEBA ZROBIĆ ABY ZAMÓWIĆ BUDOWĘ DOMU NA PODSTAWIE INDYWIDUALNEGO PROJEKTU? 

NAPISZ DO NAS I UMÓWIMY SIĘ NA SPOTKANIE Z NAMI DZISIAJ!