Kierowca ciężarówki kat. C+E z HDS

Opis stanowiska

Firma „GILMA. Więcej niż jakość”’ zajmuje się budową domów drewnianych, produkcją/montażem wiązarów dachowych oraz sprzedażą artykułów budowlanych i wynajmem maszyn. Posiadamy ciężarówki z HDS, do których poszukujemy KIEROWCY.

Oferujemy:

  • praca na miejscu w Mojuszu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • praca w godzinach 6:00-17:00
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • przyjazna atmosfera i wzajemne wsparcie współpracowników

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą pracy prosimy o wysłanie swojego CV na  gilma.kadry@gmail.com lub 698 005 223 lub aplikuj się na stronie.

Wymagania

  • prawa jazdy C+E
  • uprawienia HDS, mile widziane doświadczenie
  • znajomość maszyn budowlanych
  • gotowość do podróży służbowych za granicę

Obowiązki

  • prowadzenie samochodów ciężarowych z HDS wraz z jego obsługą oraz hakowców
  • realizacja dostaw drewna oraz sprzętu budowlanego
  • dbanie o powierzony samochód, sprzęt i wyposażenie, zgłaszanie ewentualnych awarii
Prosimy o dodanie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”.

JEŚLI JESTEŚ ZAINTERESOWANY OFERTĄ PRACY
WYŚLIJ NAM SWOJE CV

Wyślij swoje CV

Wyślij nam swoje CV oraz dane kontaktowe. Skontaktujemy się aby umówić spotkanie.