Kierownik produkcji

Opis stanowiska

Firma ,,GILMA. Więcej niż jakość" zajmuje się budową domów drewnianych w technologii szkieletowej w zakresie: stan surowy otwarty (SSO), stan surowy zamknięty (SSZ) oraz stan deweloperski (SD) na podstawie projektów gotowych lub indywidualnych. Dodatkowa działalność firmy obejmuje produkcję/ montaż wiązarów dachowych, sprzedaż artykułów budowlanych oraz wynajem maszyn.

Zbudowaliśmy dziesiątki budynków na terenie Polski tak samo jak w Szwecji. Jesteśmy generalnym producentem modułowych budynków wielorodzinnych dla deweloperów. Nasz zespół tworzą fachowcy z długoletnim doświadczeniem w  branży stolarskiej i budowlanej.

Poszukujemy Kierownika produkcji- takiej osoby, która dołączy do nas i nie boi się się wyzwań.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracy na pełny etat
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Dużą samodzielność w wykonywaniu zadań i organizacji czasu pracy
  • Pracę pełną wyzwań
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Praca na miejscu w Mojuszu
  • Przyjazna atmosfera i wzajemne wsparcie współpracowników

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą pracy prosimy o wysłanie swojego CV na gilma.kadry@gmail.com lub 698 005 223 lub aplikuj na stronie.

Wymagania

  • Znajomość prawa budowlanego, oraz doświadczenie przy budowie domów
  • Komunikatywność- mocne umiejętności interpersonalne odpowiedzialność oraz umiejętność podejmowania decyzji
  • Umiejętność i doświadczenie zarządzania zespołami oraz projektami w dużych organizacjach
  • dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność pracy w zespole
  • Praktyczna wiedza z zakresu zarządzania projektami, procesami i budżetem
  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych

Obowiązki

  • Zarzadzanie podległym zespołem (50 osób)
  • Pozyskanie, wycena, przygotowanie ofert i obsługa klienta
  • Nadzór nad realizacjami projektów
  • Negocjowanie warunków z kluczowymi partnerami biznesowymi
  • Aktywna współpraca z zespołem sprzedażowo- marketingowym w celu współtworzenia strategii pozyskania nowych klientów

Prosimy o dodanie klauzuli

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych(Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 ) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)

JEŚLI JESTEŚ ZAINTERESOWANY OFERTĄ PRACY
WYŚLIJ NAM SWOJE CV

Wyślij swoje CV

Wyślij nam swoje CV oraz dane kontaktowe. Skontaktujemy się aby umówić spotkanie.